background
ARAMA MOTORU REKLAMLARI
Arama sonuçlarında ilk sırada çıkmanın en kısa yolu

Arama motoru reklamları, dijital pazarlamanın yıllarca en etkili silahı olmuştur, google,  yandex, bing gibi popüler arama motorları arama sonuçlarında reklam verenleri ilk sıralara taşımaktadır. Arama motorlarında reklam vermeye başlamak oldukça basittir, bunun için hazırlanmış ara yüzleri vardır bütün arama motorlarının, tek yapmanız gereken istediğiniz arma motorunda reklam hesabı açmanızdır.

Yukarıda belirttiğimiz gibi hemen bir reklam kampanyası başlatabilirsiniz, ancak arama motoru reklamları yarışında kazanan olmak istiyorsanız, pazarlama kampanyalarınızın en son taktik ve teknolojileri kullanması gerekir. Müşteri sorgulamalarına uyan anahtar kelime seçimi ve kelime eşlemeleri tıklamaları yakalamak için doğru dili içerecek şekilde düzenlenmelidir. Bütçelemenin ve bütçe takibinin doğru yapılması ödediğiniz ücretin boşa gitmemesini sağlamak için yapmanız gereken diğer bir işlemdir. Bunlar hedef kitlenize uygun arama motorunu seçtikten sonra yapılması gereken işlemlerdir.
Sitemarka olarak biz anlattığımız bu işlemleri sizin adınıza yapıyoruz, düzenli raporlama yaparak sizi bilgilendiriyor kampanya boyunca yapılan karşılıklı görüşmelerle daha etkili sonuçlar almak için neler yapılması gerektiğine karar veriyoruz..

Arama motoru reklamlarınızı satış arttırıcı landingpage’lerle güçlendiriyoruz.

background
Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum