fbpx

AVUKAT WEB TASARIM

Hukuk büroları ve avukatlar için modern web sitesi tasarımları
Yeni çağ avukatları için yeni çağ web siteleri

AVUKAT WEB SİTESİ TASARIMLARI

Sitematka.com,  “Yeni Nesil Avukatlar için Yeni Nesil Web siteleri” sloganı ile modern son teknoloji avukat web siteleri tasarlamaktadır. Serbest çalışan avukatlar için internette kendilerini doğru tanıtabilecekleri platformlar oluşturuyoruz.

Sitemarka.com Hukuk web siteleri ile hukuk büroları içinde ideal çözümler sunmaktadır, amacınız yeni hukuk büronuza web sitesi yada eski web sitenizin yenilenmesi olabilir, hukuk web sitesi tasarımlarımızla, büronuzu ve verdiğiniz hizmetleri etkili şekilde anlatabilir, her bir avukat için mikro siteler oluşturarak avukatlarınızın kendilerini doğru ifade edebilecekleri sayfalara sahip olabilirsiniz.

Yeni avukat web sitesi tasarımına ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz

Neden Sitemarka Avukat Web Tasarım?
Biz, ileriye dönük düşünen avukatlar ve hukuk büroları için özel web siteleri tasarlayan Antalya merkezli bir web tasarım ve geliştirme firmasıyız. Büronuz yada kendiniz için internette başarılı bir imaj mı yaratmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Kalabalığın içinden sizi öne çıkarmak için nasıl bir dijital stratejiye ve kullanıcı dostu web tasarımı ile internetteki varlığınızı oluşturmak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.
Gelişen teknoloji ve değişen internet alışkanlıkları ile uyumlu avukat web sayfası tasarımları yapıyoruz. Online prestij yaratmanın yolu modern sıkıcı olmayan web sitelerinden geçmektedir. Sitemarka olarak kendi sektörümüzdeki değişimleri takip ediyor , site ziyaretci alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak web tasarımları yapıyoruz.
İhtiyacınız olan hazır avukat web sitesi yada size özel hazırlanmış bir web sitesi olabilir, bunun için ve internette markanızı oluşturmak için ilk adım sitemarka.com
Avukat sitenizde sizleri neler bekliyor
Avukat sitesi özellikleri

Kolay Yönetim: Modern ara yüzü kullanıcı dostu paneli sayesinde sitenizin yönetimi çok kolay.
Mobil Uyum: Web siteniz tabletlerden ve cep telefonlarından da görüntü kaybına uğramadan ziyaret edilebilir.
Avukat Profil Sayfası: Büronuzda görev yapan her avukat kendi profil sayfasına sahip olur, kendilerini daha iyi ifade edebilir, başarılarını anlatabilirler .
Danışma Formu: Site ziyaretçileriniz merak ettikleri konular hakkında site üzerinden sizden bilgi talep edebilirler.
İletişim formu: Site ziyaretçileriniz site üzerinden size mesaj gönderebilir, randevu talebinde bulunabilirler.
Blog Sayfaları : Düzenli paylaşımda bulunmayı seven avukatlar için kolay kullanımlı, kod bilgisi gerektirmeyen blog sayfaları yazma imkanı.
Sosyal medya entegrasyonu: Site ziyaretcilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilir, yada instagram paylaşımlarınızı sitenize entegre ederek siteniz üzerinden izlenmesini sağlayabilirsiniz.
Harita : Google harita ile işyeri konumlarını ziyaretçilerinize bildirebilir böylece size daha hızlı ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

Hukuk web sitesi
KİMLER İÇİN UYGUNDUR
Hukuk büroları ve Avukatlar için hazırlanmış demo siteleri inceleyebilirsiniz.
DEMO SİTELER
background
AVUKAT WEB SİTESİ İSTİYORUM
Etkili bir web sitesi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.