fbpx

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital Pazarlama, online olarak ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanızı sağlayan reklam alternatiflerinin kullanılması olarak açıklanabilir. Dijital pazarlamanın bel kemiği tabiî ki web siteleridir. Kullanıcı dostu web siteleri vermiş olduğunuz hizmete yada sattığınız ürüne müşterilerin kolayca ulaşmasını sağlar. Bu bağlamda web siteniz dijital pazarlamanın merkezini oluştururken bu merkeze müşterileri çekmek için diğer dijital reklam araçları kullanılır.

Dijital reklamların başarıya ulaşmasının 2 önemli detayı vardır, birincisi doğru reklam türünü doğru hedef kitleye gösterilmesidir, ikincisi doğru amaç için doğru reklam türünün seçilmesidir.

Sitemarka olarak biz mümkün olan en düşük bütçe ile en yüksek karlılığı hedefleyerek firmalara online tanıtımlarında destek vermekteyiz. Antalya da dijital pazarlama hizmeti almak için bize ulaşmanız durumunda fikir ve önerilerimizi, sizin için nerler yapabileceğimizi yüz yüze bir görüşmede anlatabilitriz. Diğer şehirler için telefonumuz haftanın 7 günü hizmette olacaktır.

Dijital pazarlama geleneksel kanal reklamlarına göre birçok avantaja sahiptir,

Adil Rekabet: İnternet rekjlamları iyi bir medya planlaması ile normal reklam kanallarında baş edilmesi güç olan büyük firmalarla eşit olanaklarda reklam yapmanıza olanak verir.

Ölçümleme: Geleneksel kanal reklamlarının ölçümlemeleri zordur ve yanıltıcı olabilir, internet reklamları ise tam aksine size, reklamınızın ne şekilde etkileşim yarattığı konusunda detaylı bilgi verir, Reklamın doğru r4eklam olup olmadığını, bir sonraki reklamda yapılması gereken değişiklikleri analiz etme imkanı sunar.

Hedefleme: Dijital pazarlamanın en büyük avantajı hedefleme yapılabilmesidir, Bölgesel ve ve özel ürünler satan ve tanıtan firmalar için büyük öenem taşıyan hedefleme reklam bütçenizi minimumda tutmakta kalmaz, reklamlarınızı sadece konuyla ilgili kişilere göstererek satış ve etkileşim şansını yükseltir.

Esnek Bütçe: Diğer kanallara göre çok daha ekonomik olan reklam ücretleri size dilediğiniz sürede, dilediğiniz bütçe ile reklam vermenize olanak sağlar.

Kontrol: İnternet reklamlarının kontrolü her en sizin elinizdedir, istediğiniz zaman durdurabilir, değiştirebilir, hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz.

Bizimle hemen bugün iletişime geçin.

İhtiyaçlarınızı belirleyip online tanıtımınıza başlıyalım.

TALEP EDİN BİZ SİZİ ARAYALIM