fbpx

KLİNİK – DOKTOR WEB TASARIM

Doktorlar ve klinikler için web tasarımları
doktor web tasarım
Sağlık sektörüne özel mobil uyumlu web tasarımları

DOKTOR VE KLİNİK WEB SİTESİ TASARIMLARI

Sitemarka.com  gelişen teknolojiye uyum sağlayan yeni nesil web teknolojileri ile yeni nesil doktorlara, gelişimi yakalayan, etkili doktor web siteleri tasarlamaktadır. İnternetin olumlu etkilerini sitemarka.com ile lehinize çevirin.

Kendi muayenehaneleri olan doktorlar için, mobil uyumlu doktor web sitesi tasarımlarımız ile  hastalarınız her an sisteminize ulaşabilir online randevu talep edebilir yada diledikleri her platformdan web siteniz aracılığı ile size ulaşabilirler.

Klinik web sitesi tasarımları ile orta ve küçük ölçekli göz, diş ve karma klinikler için etkili çözümler sunuyoruz, birden fazla branş ve doktor için online randevu modülleri ile kliniğinizin web sitesi ihtiyacını karşılıyoruz.

Neden Sitemarka Doktor Web Tasarımı?
Biz, ileriye dönük düşünen doktorlar ve klinikler için özel web siteleri tasarlayan Antalya merkezli bir web tasarım ve geliştirme firmasıyız. Kliniğiniz yada muayenehaneniz için internette başarılı bir imaj mı yaratmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Kalabalığın içinden sizi öne çıkarmak için nasıl bir dijital stratejiye ve kullanıcı dostu web tasarımı ile internetteki varlığınızı oluşturmak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.
Gelişen teknoloji ve değişen internet alışkanlıkları ile eski moda web sitelerinin artık pek işe yaramadığını söylemek doğru olacaktır, Online prestij yaratmanın yolu modern sıkıcı olmayan web sitelerinden geçmektedir. Sitemarka olarak kendi sektörümüzdeki değişimleri takip ediyor , site ziyaretci alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak web tasarımları yapıyoruz.
İyi bir doktor web sitesi için ve internette markanızı oluşturmak için ilk adım sitemarka.com
Web sitenizde sizleri neler bekliyor
Doktor web sitesi özellikleri

Kolay Yönetim: Modern ara yüzü kullanıcı dostu paneli sayesinde sitenizin yönetimi çok kolay.
Mobil Uyum: Web siteniz tabletlerden ve cep telefonlarından da görüntü kaybına uğramadan ziyaret edilebilir.
Doktor Profil Sayfası: Klinikler için hazırlanan bu bölüm sayesinde, doktorlarınızı site ziyaretçilerine daha detaylı tanıtabileceğiniz bir bölüme sahip olursunuz yada her bir doktor için farklı sayfalara sahip olabilirsiniz .
Randevu Formu: Site ziyaretçileriniz site üzerinden randevu talep edebilir, doktor servis ve zamn seçimi yapabilirler.
İletişim formu: Site ziyaretçileriniz site üzerinden size mesaj gönderebilir, bilgi isteyebilirler.
Blog Sayfaları : Düzenli paylaşımda bulunmayı seven doktorlar için kolay kullanımlı, kod bilgisi gerektirmeyen blog sayfaları yazma imkanı.
Sosyal medya entegrasyonu: Site ziyaretcilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilir, yada instagram paylaşımlarınızı sitenize entegre ederek siteniz üzerinden izlenmesini sağlayabilirsiniz.
Harita : Google harita ile işyeri konumlarını ziyaretçilerinize bildirebilir böylece size daha hızlı ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

KİMLER İÇİN UYGUNDUR
Sağlık sektörü için hazırlanmış demo siteleri inceleyebilirsiniz.
DEMO SİTELER
background
DOKTOR, KLİNİK WEB SİTESİ İSTİYORUM
Etkili bir web sitesi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.