fbpx

E-TİCARET WEB TASARIM

Ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden kolayca satabilirsiniz.
Online alışveriş web sitesi tasarımı

E TİCARET WEB SİTESİ TASARIMLARI

Sitemarka.com, Yeni teknolojilerle hazırlanmış e-ticaret web sitesi tasarımı ile internette satış yapmak hem çok kolay hem de düşündüğünüzden çok daha ekonomik, kendi el emeği ürünlerinizi ya da bayiliğini yaptığınız ürünleri satmak için artık her ay mağaza kirası verir gibi web sitenize ödeme yapmanıza gerek yok.
Sitemarka.com Online satış web sitesi tasarımları ihtiyaçlarınıza göre düzenlenebilir, kurumsal web sitenizde ürünlerinizi satabilmenize olanak sağladığı gibi sadece e-ticaret web sitesi olarakta rahatlıkla kullanılabilir. Kolay yönetim paneli sayesinde ürünlerinizi ve siparişlerinizi kodlama bilgisine gerek kalmadan kontrol edebilirsiniz, SEO uyumlu e-ticaret site tasarımı ile internet aramalarında üst sıralarda yer alırsınız.
E ticaret sitesi yapan firma arıyorsanız doğru adrestesiniz

E-Ticaret web tasarım Antalya
Neden Sitemarka E Ticaret site Tasarımı?
Biz, ileriye dönük düşünen küçük ve orta ölçekli işletmeler için özel web siteleri tasarlayan Antalya web tasarım firmaları içerisinde özel bir konuma sahibiz. Bugüne kadar mağazanızda sattığınız ürünleri artık internette mi satmak istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Kalabalığın içinden sizi öne çıkarmak için nasıl bir dijital stratejiye ve kullanıcı dostu web tasarımı ile internetteki yönetmeniz için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.
Gelişen teknoloji ve değişen internet alışkanlıkları ile eski moda web sitelerinin artık pek işe yaramadığını söylemek doğru olacaktır, bunun yanında e-ticaret web sistemlerine ödenen yüksek ücretler küçük ve orta ölçekli işletmeler için yıpratıcı olabilmekte, sitemarka.com bu ip işletmeler için kullanımı kolay ekonomik e-ticaret web siteleri tasarlamaktadır.
E-ticarete giriş yapmak için ilk adım sitemarka.com

değişimleri takip ediyor , site ziyaretci alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak web tasarımları yapıyoruz.
İyi bir doktor web sitesi için ve internette markanızı oluşturmak için ilk adım sitemarka.com

Web sitenizde sizleri neler bekliyor
E Ticaret web sitesi özellikleri

Kolay Ürün Yönetimi: Modern ara yüzü kullanıcı dostu paneli sayesinde ürün girişleri ve takibi çok kolay.
Şipariş Yönetimi: Web sitenizden aldığınız siparişler anında kontrol panelinizde görüntülenir, aynı zamanda e-mail olarak bildirim alırsınız.
Farklı Ödeme seçenekleri: Müşterilerinize Sanal Pos, Kapıda ödeme, banka havalesi gibi farklı ödeme seçenekleri sunabilirsiniz.
Mobil Uyum: Web siteniz tabletlerden ve cep telefonlarından da görüntü kaybına uğramadan ziyaret edilebilir.
Sınırsız Kategori ve Sınırsız Ürün: İstediğiniz kadar kategori altında istediğiniz kadar ürün satabilirsiniz.

Stok Kontrolü: Ürünlerinizin stokmiktarı satışlarınızdan otomatik olarak düşer, kolay stok kontrolü ile işiniz kolaylaşır.
Sosyal medya entegrasyonu: Site ziyaretçilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilir, ya da instagram paylaşımlarınızı sitenize entegre ederek siteniz üzerinden izlenmesini sağlayabilirsiniz.
Sınırsız modül seçeneği: Sınırsız modül seçeneği sayesinde ister hizmet ister ürün istediğiniz türde satış yapabilirsiniz,

E ticaret web tasarım
KİMLER İÇİN UYGUNDUR
E Ticaret için hazırlanmış demo siteleri inceleyebilirsiniz.
DEMO SİTELER
background
E TİCARET WEB SİTESİ İSTİYORUM
Etkili bir web sitesi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.