EMLAK VE İNŞAAT WEB TASARIM
İnşaat firmaları ve emlak firmaları için web sitesi tasarımları
Böyle bir siteye sahip olmak için geçerli sebepleriniz var
Başarınızı dijital ortama taşımak için iyi bir siteye ihtiyacınız var
Neden Sitemarka İnşaat Web Tasarım?
Biz, ileriye dönük düşünen inşaat ve yapı firmaları için özel web siteleri tasarlayan Antalya merkezli bir web tasarım ve geliştirme firmasıyız. İnşaat sektöründeki rekabet ve internetin hayatımızdaki önemi göz önüne alındığında artık inşaat firmalarının internetteki varlıklarını daha ciddi ele almaları kaçınılmaz olmuştur. Sitemarka olarak rakipleriniz arasından sizi öne çıkarmak için etkin dijital stratejinin nasıl oluşturulacağını, kullanıcı dostu web tasarımı ve internetteki varlığınızı değerli kılmak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.
İyi bir kurumsal web sitesinin nasıl olması gerektiğini, hazırlanan web sitesinin online ortamda nasıl desteklenmesi gerektiğini biliyor tasarımlarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Tasarımlarda önem verdiğimiz bir diğer konu, sizlerin web sitenizi bir dizüstü bilgisayardan, telefondan veya tabletten ziyaret ettiğiniz zaman optimum bir deneyim elde etmenizi sağlamaktır. Sitemarka web siteleri hızla değişen teknolojik gelişmelere uyum sağlayacak web teknolojileri ile tasarlanmaktadır.
İnşaat firmaları için mobil uyumlu web sitesi tasarımları
İnşaat Firması Kurumsal Web Sitesi

Kolay Yönetim: Modern ara yüzü kullanıcı dostu paneli sayesinde sitenizin yönetimi çok kolay.
Mobil Uyum: Web siteniz tabletlerden ve cep telefonlarından da görüntü kaybına uğramadan ziyaret edilebilir.
Portföy: Firmanızın portföyünü gösterebileceğiniz, farklı kategoriler oluşturabileceğiniz kolay yönetimli portföy sayfaları
Yer gösterim Formu: Müşterileriniz siteniz üzerinden kısa bir form doldurarak sizden randevu alabilir, yer gösterim talebinde bulunabilirler
Online haritalar: Proje sayfalarında projenin konumunu gösteren harita oluşturabileceğiniz gibi, tek bir harita üzerinde bütün projelerinizi gösterebilirsiniz.
Fotoğraf galerisi :Projeleriniz için görsel galerileri oluşturabilirsiniz.
Kampanya Duyuruları : Yaptığınız etkinliklerden yada özel tekliflerden ziyaretçilerinizi haberdar edecek göz alıcı banner tasarımları yapabilirsiniz.
Sosyal medya entegrasyonu: Site ziyaretcilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilir, yada instagram paylaşımlarınızı sitenize entegre ederek siteniz üzerinden izlenmesini sağlayabilirsiniz.

DİĞER ORTAK ÖZELLİKLER
Yapı ve inşaat sektörü içim hazırlanmış demo siteleri inceleyebilirsiniz.
DEMO SİTELER
background
DİJİTAL PAZARLAMA İLE İLGİLENİYORUM
Dijital pazarlama talebi için yada detaylı bilgi için yandaki butonu tıklayın