EMLAK VE İNŞAAT WEB TASARIM
İnşaat firmaları ve emlak firmaları için web sitesi tasarımları
Böyle bir siteye sahip olmak için geçerli sebepleriniz var
Başarınızı dijital ortama taşımak için iyi bir siteye ihtiyacınız var
İnşaat firmaları için mobil uyumlu web sitesi tasarımları
İnşaat Firması Kurumsal Web Sitesi

Detaylı ana sayfa: İnşaat ve müteahhit firmalar için hazırladığımız web siteleri, detaylı ana sayfası ile ziyaretçilerinizi firmanız hakkında bilgi sahibi yapar,

Projelerinizin ve özel tekliflerinizin tanıtıldığı ana sayfa site ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürmek için planlanır ve buna hizmet etmek üzere kodlanır.

Portfolyo ( Portföy ): Her inşaat yada konut projesi için mutlaka portfolyo sayfası oluşturulmalı ve bunlar sizin belirlediğiniz hiyerarşi içinde web sitenizde yayınlanmalı

Mikro proje siteleri ( Landing page ): Ana sitenizden bağımsız projelerinizi tanıtan özel mikro siteler – Landing page ler hazırlıyoruz. Bu detaylı tanıtım siteleri ile her projenin kendisine ait bir web sitesi oluyor.  Bu sayede ziyaretçilerin ilgisi başka konularla dağılmadan projeye konsantre olabiliyorlar.

Örnek Siteyi İncele
Emlak firmalarına özel emlak ilan sitesi
Emlak İlan Sitesi

Kolay Yönetim: Modern ara yüzü kullanıcı dostu paneli sayesinde sitenizin yönetimi çok kolay.

Arama Modülü: Farlı özellikleri açıp kapatma imkanı tanıyan gelişmiş arama modülü.

Karşılaştırma Modülü: Site ziyaretçileri gayrimenkulleri bir birleri ile karşılaştıra bilirler.

Sınırsız Özellik: Sınırsız sayıda gayrimenkul özelliği ekleyebilir, Gayrimenkulün kendisine has özellikler oluşturabilirsiniz.

Fotoğraf Galerisi: İstediğiniz sayıda yüksek kalite fotoğraf ekleme ikanı.

Video : Youtube, Vimeo yada kendi bilgisayarınızdan emlak videoları ekleyebilirsiniz.

Sanal Tur : Özel sanal tur çekimlerinizi yükleyebilirsiniz

Kat Planları: Özel bir bölümde gayrimenkul kat planlarını detaylı olarak sergileyip her birisi için farklı bilgiler oluşturabilirsiniz.

Harita : Google harita ile her gayrimenkulün lokasyonunu belirleyebilirsiniz.

İletişim: Gayrimenkul sayfasından ilgili temsilci ile iletişim imkanı.

Örnek Siteyi İncele
DİĞER ORTAK ÖZELLİKLER
DEMO SİTEYİ İNCELE
null
Proje Tanıtım Sitesi
DEMOYU İNCELE
Dijital pazarlama nedir avantajları nelerdir.
Gayrimenkul Profesyonelleri için dijital pazarlama!

Emlak sektörü Türkiye’de en çok rakibe sahip olan sektörler arasında gelmektedir. Bu hem üretici firmalar açısından böyledir hemde satıcı emlak profesyonelleri açısından. Rekabetin bu kadar yoğun olduğu bir sektörde rakiplerin arasından sıyrılmak zordur. Dijital pazarlama size bu noktada yardımcı olur.

Neden Avantajlıdır?

Hedef kitle belirlemesi: Dijital pazarlamanın en büyük avantajlarından birtanesidir. İşinizle ilgili hedef kitleyi yaş, cinsiyet, meslek, ve coğrafi bölge olarak belirleyebilirsiniz, bu hem maliyetleri düşürecektir hemde sadece konuyla ilgili kişilere reklamınız ulaşaktır.

Ölçülebilir olması: İlanınız yayınlanmaya başladığı andan itibaren çeşitli raporlarla ilan veren bilgilendirilir, ilanı kaç kişi gördü, kaç kişi ilan sayfasına gitti, ilanı ziyaret edenlerin yaş aralıkları ve benzeri bilgiler size hem ilanınızın ne derece etkili olduğunu hem de gelecekte vereceğiniz ilanlar için istatistiksel bilgiye sahip olmanızı sağlar.

Bütçe kontrolü: Dijital reklamlarda bütçenizi tamamen siz belirlersiniz. istediğiniz zaman durdurabilir istediğiniz zaman yeniden başlatabilir, yada bütçe miktarınızı değiştirebilirsiniz.

Remarketing: Verdiğiniz reklamla daha önce ilgilenmiş olan kişilere reklamınız daha sık gösterilir, bu konuya ilgi duyan kişilerin ürününüzü alma ihtimalinin yüksek olmasından kaynaklanan bir pazarlama taktiğidir. Reklam sağlayıcılar sizin reklamlarınızdan kısa sürede olumlu geri dönüşler almanızı isterler, bu da remarketing’in oluşmasına yol açmıştır.

Sizde daha düşük bütçe ile daha etkili reklamlar yapmak istiyorsanız, geleneksel kanal reklamlarında olduğu gibi herkese gösterilen değil sizin seçtiğiniz kişilere gösterilen etkili bir reklam kampanyası istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmak.

DİJİTAL PAZARLAMA İLE İLGİLENİYORUM
Dijital pazarlama talebi için yada detaylı bilgi için yandaki butonu tıklayın