fbpx
facebook reklamları

FACEBOOK REKLAMLARI

Dünya da olduğu gibi ülkemizde de en çok kullanılan sosyal ağ olma özelliğine sahip olan facebook gençler için olduğu gibi teknoloji ile barışık internette aktif olan kariyer sahibi kişiler içinde bir iletişim ve etkileşin aracıdır. Çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan facebook hedef kitleye hızla ulaşmak isteyen reklam verenler açısından da çok etkili bir platform olmaktadır.

Facebook reklamları aşağıda listelediğimiz gibi birçok farklı amaç için kullanılabilir

Hedef kitlenize ulaşma
Marka bilinirliğini arttırma
Yeniden pazarlama
Web sitenizin trafiğini arttırma
Fan ve beğeni sayısını arttırma
Müşterilerle doğrudan iletişim kurma
Satış arttırma

Facebook reklamlarını bukadar çekici yapan şey ise tabiî ki facebook reklamlarında hedef kitlenizi çok net belirliyor olabilmenizdir.

Facebook da reklam verirken aşağıda saydığımız kriterlere göre reklamlarınızı kime gösterebileceğinizi seçer sadece hedef kitlenizin görmesini sağlayabilirsiniz.

Lokasyon: Reklamlarınızın coğrafi olarak nerelerde gösterileceğini belirleyebilirsiniz, örneğin yerel bir işletme sahibi iseniz reklamlarınızı sadece Antalya da yasayan kişilerin göreceği şekilde optimize edebilirsiniz.

Yaş: Ürün yada verdiğiniz hizmet belli bir yaş gurubuna hitap ediyorsa hedeflemede bunu belirtebilir sadece bu yaş gurubunun reklamlarınızı görmesini sağlayabilirsiniz.

Cinsiyet: Ürün yada hizmetiniz belli bir cinsiyete göre ise budumda sadece o cinsiyeti hedef kitlenizde belirterek reklamlarınızı optimize edebilirsiniz.

Meslek: Bu özellik sayesinde belli bir meslek gurubu üzerine bir reklam kampanyası düzenleye bilirsiniz

İlgi alanı: İnsanların ilgi alanlarına göre reklamlarınızı optimize edebilir sadece bu ilgi alanındaki kişilerin reklamlarınızı görmesini sağlayabilirsiniz

Facebook reklamlarınızın başarısı hedef kitlenizi doğru belirlemenize bağlıdır, doğru hedef kitle ve doğru bütçeleme ile de düşük maliyetle yüksek verim elde edebilirsiniz.

Sitemarka.com olarak facebook reklam kampanyalarınızı düzenliyor ve yönetiyoruz, facebook reklamlarında kullanılan görseller, videolar ve metinleri amacınıza göre düzenliyor minimum maliyetle maksimum kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.
Facebook reklam kampanyalarını landing page lerle  güçlendirip web sitenizin trafiğini arttırdığımız gibi müşterilerinizi eyleme yönlendirecek içerikler hazırlıyoruz.

Facebook reklamları ne kazandırır?

  • 2 milyar kullanıcıya ulaşIm şansı
  • Tanınırlığınızı arttırır
  • Sadık müşterilerinizi arttırır
  • Marka fanatikleri yaratır
  • Web sitenize ilgiyi arttırır
  • Online satış imkanı sağlar
  • Etkili hedefleme yapma imkanı tanır
  • En etkili remarketing platformudur

Bizimle hemen bugün iletişime geçin.

İhtiyaçlarınızı belirleyip online tanıtımınıza başlıyalım.

TALEP EDİN BİZ SİZİ ARAYALIM