GÖRÜNTÜLÜ AĞ REKLAMLARI

Görüntülü ağ reklamları, metin reklamları, banner reklamları ve video reklamlarını ilgili web sitelerine yerleştirerek online tanınılırlığınızı ve marka bilinirliğini artırmak için mükemmel bir kanaldır.

Görüntülü reklamcılığın pazarlama fiyatı, tıklama başı maliyet (TBM) ve bin gösterim başına maliyet (BGBM) olmak üzere 2 yaygın fiyatlandırma modeline sahiptir.

Sitemarka reklam kampanyanızın amacını ve beklentiyi göz önünde tutarak yukarıdaki maliyet tiplerinden uygun olanını kampanyanızda uygulanmasını sağlar, konuyla ilgili verdiğimiz bir diğer hizmet ise milyonlarca web sayfası içerisinde en yüksek verimi seçebilmeniz için hangi sitelerde reklamınızın yayınlanması gerektiği konusunda size destek olur.

Görüntülü ağ reklamlarında da arama motoru reklamlarında olduğu gibi landingpage desteği ile müşteri etkileşimini mümkün olan en üst düzeye çıkartmak için gerekli önlemleri alıyoruz.

Etkili ve efektif bir görüntülü reklam ağı kampanyası için hemen aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

TALEP FORMU

KONU SEÇİN:

WEB ANALİZARAMA MOTORU REKLAMLARIGÖRÜNTÜLÜ AĞ REKLAMLARISOSYAL MEDYA REKLAMLARIYEREL İŞLETME PAZARLAMASIDİJİTAL PAZARLAMA GENEL BİLGİ


İLETİŞİM TERCİHİNİZ:

background