fbpx
[tlg_headings layout=”mid” icon=”” customize_font=”yes” title_tag=”h1″ title_font=”0″ subtitle_font=”0″ title=”GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI” subtitle=”Görsellik dijital pazarlamanın en etkili silahıdır.” title_size=”54″ title_spacing=”2″ subtitle_size=”22″ subtitle_spacing=”2″]

Görüntülü ağ reklamları, metin reklamları, banner reklamları ve video reklamlarını ilgili web sitelerine yerleştirerek online tanınılırlığınızı ve marka bilinirliğini artırmak için mükemmel bir kanaldır.

Görüntülü reklamcılığın pazarlama fiyatı, tıklama başı maliyet (TBM) ve bin gösterim başına maliyet (BGBM) olmak üzere 2 yaygın fiyatlandırma modeline sahiptir.

Yeniden pazarlama tekniğini en etkili kullanan platform olan görüntülü reklam ağı pazarlaması, özellikle satış arttırmayı hedefleyen firmalar için en iyi alternatiflerden bir tanesidir.

Sitemarka reklam kampanyanızın amacını ve beklentiyi göz önünde tutarak yukarıdaki maliyet tiplerinden uygun olanını kampanyanızda uygulanmasını sağlar, konuyla ilgili verdiğimiz bir diğer hizmet ise milyonlarca web sayfası içerisinde en yüksek verimi seçebilmeniz için hangi sitelerde reklamınızın yayınlanması gerektiği konusunda size destek olur.

Görüntülü ağ reklamlarında da arama motoru reklamlarında olduğu gibi landingpage desteği ile müşteri etkileşimini mümkün olan en üst düzeye çıkartmak için gerekli önlemleri alıyoruz.

Antalya da görüntülü reklam ağı pazarlaması ile ilgili bilgi almak için bize ulaşmanız durumunda fikir ve önerilerimizi, sizin için nerler yapabileceğimizi yüz yüze bir görüşmede anlatabilitriz. Diğer şehirler için ilk bilgilendirmeyi haftanın 7 günü telefon yada mail yolu ile yapmaktan mutluluk duyarız.

[tlg_cta icon=”ti-arrow-right” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fsitemarka.com%2Filetisim|||” button_layout=”btn-new btn-1 btn-1c” title=”Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum” button_text=”Hemen Talep Et”]

TALEP EDİN BİZ SİZİ ARAYALIM