fbpx

İNSTAGRAM REKLAMLARI

İnstagram 2017 verilerine göre sadece Türkiyede günlük 21 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip dev bir sosyal medya platformu, görsel ağırlıklı reklam modellerinin ön plana çıktığı instagram reklamları facebook ile benzer özelliklere sahiptir.
Farklı amaçlar için kullanabileceğiniz instagram az bütçe ile yüksek geri dönüşüm alabileceğiniz bir reklam aracıdır.
Özellikle belirli sektörlerde yüksek geri dönüşüm oranına sahip instagram reklamlarından, doğru optimizasyonla şaşırtıcı sonuçlar alabilirsiniz.

İnstagram reklam modelleri

Fotoğraflı reklamlar: Instagram görsel ağırlıklı bir sosyal medya platformu olduğu için reklamların tamamı fotoğraf yada video içeriklidir, fotoğraf formatını güncelleyen instagramda farklı ebatlarda görsel reklam verme imkanına sahipsiniz.

Video reklam: 15 – 30 saniye aralığında video reklamlarla ürün yada hizmetinizi etkili bir şekilde tanıtabilirsiniz

Facebook çapraz reklamları: Ürün ve hizmetinizi faceook ile aynı anda instagramda tanıtabileceğiniz bir reklam kampanyası düzenleyebilirsiniz

Hızlı Reklam – Marquee : Ürün yada hizmetinizi belirli bir zaman diliminde yada belirli bir günde yüksek gösterim sağlayacak şekilde optimize edebilirsiniz.

Sitemarka.com İnstagram reklamlarından faydalanmak isteyen firmalara amaçlarına yönelik reklam kampanyaları düzenler ve yönetir, minimum bütçe ile maksimum etkiyi yakalamak için yapmanız gereken tekşey bize ulaşmak.

İnstagram Reklamları

Bizimle hemen bugün iletişime geçin.

İhtiyaçlarınızı belirleyip online tanıtımınıza başlıyalım.

TALEP EDİN BİZ SİZİ ARAYALIM