CAFE VE RESTAURANT WEB TASARIM
Yiyecek içecek sektörü için web tasarımı
Modern mobil ve e-ticaret uyumlu cafe, restorant web sitesi tasarımları
İyi bir restaurant web sitesi için doğru adrestesiniz
Neden Sitemarka Restaurant Web Tasarım?
Biz, ileriye dönük düşünen restoranlar, cafeler ve benzeri işletmeler için özel web siteleri tasarlayan Antalya merkezli bir web tasarım ve geliştirme firmasıyız. İşletmeniz için internette başarılı bir imaj yaratmak mı istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz. Kalabalığın içinden sizi öne çıkarmak için etkin bir dijital strateji, kullanıcı dostu web tasarımı ve internetteki varlığınızı oluşturmak için neyin gerekli olduğunu biliyoruz.
İyi bir restoran web sitesinin nasıl olması gerektiğini web tasarımla uğraştığımız için değil birebir restoran işinin içinden geldiğimiz için biliyoruz, sizinle aynı dili konuşuyor, ihtiyaçlarınızı biliyoruz. Başarılı restoran ve cafe web siteleri hazırlamamızın altındaki temel sebep budur.
Bizim web sitesi tasarımlarında en önem verdiğimiz konu sizlerin web sitenizden, bir dizüstü bilgisayarda, telefonda veya tablette optimum bir deneyim elde etmenizi sağlamaktır. Bunun için Sitemarka restoran web siteleri teknolojik gelişmelere ayak uyduracak son teknolojilerle tasarlanmaktadır.
Restoran sitenizde sizleri neler bekliyor
Restaurant sitesi özellikleri

Kolay Yönetim: Modern ara yüzü kullanıcı dostu paneli sayesinde sitenizin yönetimi çok kolay.
Mobil Uyum: Web siteniz tabletlerden ve cep telefonlarından da görüntü kaybına uğramadan ziyaret edilebilir.
Menü  Modülü: Restoranınızın yada cafenizin menüsünü kolaylıkla sitenizde gösterebilmeniz için farlı imkanlar sunan menü modülü.
Masa Rezervasyon Modülü: Müşterileriniz  siteniz üzerinden kısa bir form doldurarak masa ayırabilirler.
Paket Sipariş Modülü: Müşterileriniz belirlediğiniz paket servis menüsünden sitenizi ziyaretleri sırasında sipariş verebilirler, iyi bir servis verirken gelirlerinizi arttırabilirsiniz.
Online Ödeme modülü : Ödeme modülü sayesinde müşterileriniz siparişlerini siteniz üzerinden ödeyebilirler.
Afiş Modülü : Canlı müzik servisi veriyorsanız yada farklı etkinlikler düzenliyorsanız, etkinlik takviminizi sitenizden yayınlaya bilir bu sayede müşterilerinizi her an yeni etkinliklerden haberdar edebilirsiniz.
Sosyal medya entegrasyonu: Site ziyaretcilerinizi sosyal medya hesaplarınıza yönlendirebilir, yada instagram paylaşımlarınızı sitenize entegre ederek siteniz üzerinden izlenmesini sağlayabilirsiniz.
Harita : Google harita ile işletmelerinizin konumlarını ziyaretçilerinize bildirebilir böylece size daha hızlı ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.

KİMLER İÇİN TASARLIYORUZ
Yiyecek İçecek sektörü içim hazırlanmış demo siteleri inceleyebilirsiniz.
DEMO SİTELER
background
RESTAURANT WEB SİTESİ İSTİYORUM
Etkili bir web sitesi için tek yapmanız gereken bize ulaşmak.