fbpx
[tlg_headings layout=”mid” icon=”” customize_font=”yes” title_tag=”h1″ title_font=”0″ subtitle_font=”0″ title=”VIDEO PAZARLAMA” subtitle=”Etkili bir videoya sahip olmak artık çok kolay” title_size=”54″ title_spacing=”2″ subtitle_size=”22″ subtitle_spacing=”2″]

video pazarlamaİnternette videolu tanıtım yapmak sitemarka ile artık hem çok kolay hem çok hesaplı.

Amacınız ister video reklam vermek olsun ister sosyal medyada paylaşmak olsun sitemarka video tasarımları sizi en kısa yoldan amacınıza ulaştırır.

Etkili bir video tanıtıma sahip olmanın sandığınız gibi çok maliyetli olmadığını belirtmek istiyoruz öncelikle.

Biz maliyeti minimuma indirmek için farklı bir yöntem geliştirdik. Size özel etkili videonuzu hazırlamak için gerekli olan her şey zaten sizde mevcut biz bu sizin ilinizdeki malzemeleri kullanarak size özel benzersiz videolar tasarlıyoruz.

Bir tanıtım videosu ya da video reklam için neler gerekli

  • Ürün resimleri, videonun uzunluğuna göre farklı sayılarda olabilir
  • Vermek istediğiniz mesaj ( Slogan)
  • Logonuz ve iletişim bilgileriniz

Yukarıda saymış olduğumuz bu 3 basit maddeyi yerine getirebiliyorsanız, etkili bir video için her şeye sahipsiniz demektir.

Maliyeti gibi tanıtım ve reklam videolarının hazırlanma süresi de sizi şaşırtacaktır, elinizdeki içeriklerin bize ulaştırmanızın ardından, videonun süresi ve amacına göre değişmekle birlikte bir ila üç iş günü içerisinde videolarınız yayınlanmaya hazır olur.

Aşıda örnek videolarımızı inceleyebilirsiniz.

Butik Video Reklam

Klinik - Doktor Video Tanıtım

Emlak Ofisi Video Tanıtımı

Optik mağazası video tanıtım

[tlg_cta icon=”ti-arrow-right” btn_link=”url:http%3A%2F%2Fsitemarka.com%2Filetisim|||” button_layout=”btn-new btn-1 btn-1c” title=”Dijital Pazarlama ile ilgileniyorum” button_text=”Hemen Talep Et”]

TALEP EDİN BİZ SİZİ ARAYALIM