background
WEB TASARIM
Bilinen en iyi web geliştirme araçlarını kullanıyoruz.

Öncelikle web sitesinin kısa bir tanımını yapalım, web sitesi sizin veya işletmenizin sanal dünyadaki varlığıdır, web siteniz sayesinde tanıtımınızı yapabilir, fiziken size uzak olan bölgelerde ki potansiyel müşterilerinizle iletişime geçebilirsiniz.

İnternetteki varlığınızın etkili olması için web sitenizin sizi doğru tanıtıyor olması, kurumsal kimliğinizle uyum içinde olması, ve en önemlisi ihtiyaçlarınızı karşılayacak yapıda olması gerekmektedir. Unutulmaması gereken şey ilk intiba her zaman çok önemlidir. Müşterilerinizin beklentisini karşılamalı ancak gereksiz kalabalıktan uzak kullanımı kolay bir web siteniz olmalıdır.

Sitemarka olarak biz sizlerin ihtiyaçlarını doğru anlamak için ilk önce sizin taleplerinizi öğreniyoruz, gerekirse yaptığınız işi daha iyi anlamak için iş yerinize gelip yerinde gözlemleme yapıyoruz, İnternet üzerindeki rakiplerinizi analiz ediyoruz. Daha sonra web siteniz için uygun olan teknolojiye karar veriyoruz.

İnternette varlığınızı doğru bir şekilde inşa edebilmek için Sitemarka web sitelerinin tamamı mobil uyumlu olarak tasarlar, medya dosyaları web teknolojilerinin ihtiyaçlarına uygun olarak düzenlenir , arama motoru dostu kod yapısı sayesinde google, yandex gibi platformlarda arama sonuçlarda üst seviyelerde çıkmanız için site içi optimizasyonları yapılır ve web siteniz SEO dostu olarak yayına başlar.

Tasarım Özellikleri

  • Teknolojik
  • Kolay Yönetim
  • Mobil Uyumlu
  • Arama Motoru Dostu
  • Kullanıcı Dostu
  • Sosyal Meya Entegrasyonu
background
Web sitesi tasarımı ile ilgili bilgi istiyorum